2017 GLIAC Softball Schedule

Date Away Home Status Links
 
October
Sun. 2 Walsh   Youngstown St.   4:00 PM
 
February
Fri. 10 Tex. A&M-Commerce   Hillsdale   12:00 PM
  2017 NFCA Leadoff Classic @ Clearwater, Fla.
  Catawba   Wayne St. (Mich.)   12:00 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Hillsdale   California (Pa.)   2:30 PM
  2017 NFCA Leadoff Classic @ Clearwater, Fla.
  Tiffin   Rollins   2:30 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Valdosta St.   Wayne St. (Mich.)   2:30 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Tiffin   West Chester   5:00 PM
  @ Clearwater, Fla.
Sat. 11 Catawba   Hillsdale   10:00 AM
  2017 NFCA Leadoff Classic @ Clearwater, Fla.
  Florida Tech   Wayne St. (Mich.)   10:00 AM
  @ Clearwater, Fla.
  Findlay   Ky. Wesleyan   11:00 AM
  @ Louisville, Ky.
  Hillsdale   Trevecca Nazarene   12:30 PM
  2017 NFCA Leadoff Classic @ Clearwater, Fla.
  Tiffin   Valdosta St.   12:30 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Findlay   Bellarmine   3:00 PM
  Rollins   Wayne St. (Mich.)   3:00 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Saint Leo   Tiffin   5:30 PM
Sun. 12 West Chester   Hillsdale   9:00 AM
  2017 NFCA Leadoff Classic @ Clearwater, Fla.
  Eckerd   Wayne St. (Mich.)   9:00 AM
  @ Clearwater, Fla.
  Findlay   Ky. Wesleyan   11:00 AM
  @ Louisville, Ky.
  Tiffin   Trevecca Nazarene   11:30 AM
  @ Clearwater, Fla.
  Findlay   Bellarmine   1:00 PM
Fri. 17 Saginaw Valley   Truman   3:00 PM
  Music City Invitational @ Hendersonville, Tenn.
  Indianapolis   Ohio Dominican   3:00 PM
  Music City Invitational @ Nashville, TN
  Montevallo   Ohio Dominican   5:00 PM
  Music City Invitational @ Nashville, TN
  Saginaw Valley   Indianapolis   5:00 PM
  Music City Invitational @ Hendersonville, Tenn.
Sat. 18 Saginaw Valley   McKendree   11:00 AM
  Music City Invitational @ Hendersonville, Tenn.
  Truman   Ohio Dominican   1:00 PM
  Music City Invitational @ Nashville, TN
  Saginaw Valley   Bellarmine   3:00 PM
  Music City Invitational @ Hendersonville, Tenn.
  Ky. Wesleyan   Ohio Dominican   5:00 PM
  Music City Invitational @ Nashville, TN
Sun. 19 Saginaw Valley   Montevallo   11:00 AM
  Music City Invitational @ Hendersonville, Tenn.
  McKendree   Ohio Dominican   11:00 AM
  Music City Invitational @ Nashville, TN
  Bellarmine   Ohio Dominican   1:00 PM
  Music City Invitational @ Nashville, TN
Fri. 24 Ashland   William Jewell   9:00 AM
  Lewis University Flyers 2017 Dome Invitational @ Rosemont, Ill.
  Findlay   Lindenwood   9:00 AM
  @ Rosemont, Ill.
  Ashland   Lewis   11:00 AM
  Lewis University Flyers 2017 Dome Invitational @ Rosemont, Ill.
  Walsh   Lindenwood   11:00 AM
  @ Rosemont, Ill.
  Ky. Wesleyan   Ohio Dominican   1:00 PM
  GLIAC/GLVC Crossover @ Southern Indiana
  Ferris St.   McKendree   1:00 PM
  Midwest Region Crossover @ Evansville, Ind.
  Findlay   Wis.-Parkside   1:30 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Saginaw Valley   Indianapolis   2:00 PM
  USI Invitational @ Evansville, Ind.
  Northwood   Bellarmine   2:00 PM
  @ Evansville, Ind.
  McKendree   Ohio Dominican   3:00 PM
  GLIC/GLVC Crossover @ Southern Indiana
  Ferris St.   Southern Ind.   3:00 PM
  Midwest Region Crossover
  Walsh   Lewis   3:30 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Saginaw Valley   Bellarmine   4:00 PM
  USI Invitational @ Evansville, Ind.
  Northwood   Trevecca Nazarene   4:00 PM
  @ Evansville, Ind.
  Ill.-Springfield   Wayne St. (Mich.)   7:00 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Missouri S&T   Wayne St. (Mich.)   9:00 PM
  @ Rosemont, Ill.
Sat. 25 Lewis   Findlay   9:00 AM
  @ Rosemont, Ill.
  Ashland   Lindenwood   9:00 AM
  Lewis University Flyers 2017 Dome Invitational @ Rosemont, Ill.
  Findlay   Ill.-Springfield   11:00 AM
  @ Rosemont, Ill.
  Hillsdale   Ky. Wesleyan   11:00 AM
  @ Evansville, Ind.
  Ferris St.   Indianapolis   11:00 AM
  Midwest Region Crossover @ Evansville, Ind.
  Wis.-Parkside   Wayne St. (Mich.)   12:00 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Saginaw Valley   Drury   12:00 PM
  USI Invitational @ Evansville, Ind.
  Northwood   Southern Ind.   12:00 PM
  Southern Ind.   Ohio Dominican   1:00 PM
  GLIAC/GLVC Crossover @ Southern Indiana
  Ferris St.   Truman   1:00 PM
  Midwest Region Crossover @ Evansville, Ind.
  Indianapolis   Northwood   2:00 PM
  @ Evansville, Ind.
  Wayne St. (Mich.)   Lewis   2:30 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Hillsdale   Bellarmine   3:00 PM
  @ Evansville, Ind.
  Truman   Ohio Dominican   3:00 PM
  GLIC/GLVC Crossover @ Southern Indiana
  Walsh   Missouri S&T   3:30 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Ashland   Ill.-Springfield   3:30 PM
  Lewis University Flyers 2017 Dome Invitational @ Rosemont, Ill.
  Saginaw Valley   McKendree   4:00 PM
  USI Invitational @ Evansville, Ind.
  Walsh   William Jewell   5:30 PM
  @ Rosemont, Ill.
Sun. 26 Walsh   Ill.-Springfield   9:00 AM
  @ Rosemont, Ill.
  Tiffin   Gannon   9:00 AM
  @ Clermont FL
  Lake Erie   Davenport   9:00 AM
  @ Clermont, Fl.
  Hillsdale   Southern Ind.   10:00 AM
  @ Evansville, Ind.
  Ferris St.   Bellarmine   10:00 AM
  Midwest Region Crossover @ Evansville, Ind.
  Ashland   Wis.-Parkside   11:00 AM
  Lewis University Flyers 2017 Dome Invitational @ Rosemont, Ill.
  Saginaw Valley   Truman   11:00 AM
  USI Invitational @ Evansville, Ind.
  Northwood   McKendree   11:00 AM
  @ Evansville, Ind.
  Tiffin   Mich.-Dearborn   11:30 AM
  @ Clermont FL
  Wheeling Jesuit   Lake Erie   11:30 AM
  @ Clermont, Fl.
  Hillsdale   McKendree   12:00 PM
  @ Evansville, Ind.
  Drury   Ohio Dominican   12:00 PM
  GLIAC/GLVC Crossover @ Southern Indiana
  Truman   Northwood   12:00 PM
  @ Evansville, Ind.
  Ferris St.   Drury   12:00 PM
  Midwest Region Crossover @ Evansville, Ind.
  Winona St.   Wayne St. (Mich.)   12:00 PM
  @ Rosemont, Ill.
  Saginaw Valley   Southern Ind.   1:00 PM
  USI Invitational
  Bellarmine   Ohio Dominican   2:00 PM
  @ GLIAC/GLVC Crossover @ Southern Indiana
Mon. 27 Tiffin   Wheeling Jesuit   11:30 AM
  @ Clermont FL
  Ky. Wesleyan   Lake Erie   11:30 AM
  @ Clermont, Fl.
  Tiffin   Ky. Wesleyan   2:00 PM
  @ Clermont FL
  Lake Erie   Mich.-Dearborn   2:00 PM
  @ Clermont, Fl.
Tue. 28 Gannon   Lake Erie   11:30 AM
  @ Clermont, Fl.
  Tiffin   St. Thomas (Fla.)   2:00 PM
  @ Clermont FL
  Lake Erie   Calumet Col.   2:00 PM
  @ Clermont, Fl.
  Tiffin   Ky. Wesleyan   4:30 PM
  @ Clermont FL
 
March
Thu. 2 Tiffin   Saint Rose   9:00 AM
  @ Clermont FL
  Lake Erie   Wheeling Jesuit   9:00 AM
  @ Clermont, Fl.
  Calumet Col.   Lake Erie   11:30 AM
  @ Clermont, Fl.
  Tiffin   Mary   2:00 PM
  @ Clermont FL
Fri. 3 Cedarville   Lake Erie   9:00 AM
  @ Clermont, Fl.
  Lake Erie   Northern St.   11:30 AM
  @ Clermont, Fl.
  Saginaw Valley   Ill.-Springfield   2:00 PM
  Tiffin   Wheeling Jesuit   2:00 PM
  @ Clermont FL
  Saginaw Valley   Ill.-Springfield   4:00 PM
  Lincoln (Pa.)   Wayne St. (Mich.)   4:00 PM
  @ Raleigh, N.C.
  Tiffin   Cedarville   4:30 PM
  @ Clermont FL
  Shepherd   Wayne St. (Mich.)   7:00 PM
  @ Raleigh, N.C.
Sat. 4 Tiffin   Mo.-St. Louis   9:00 AM
  @ Clermont FL
  Saint Rose   Northwood   9:00 AM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Sleepy Hollow #4
  Tiffin   Le Moyne   11:30 AM
  @ Leesburg, Fla.
  Lake Erie   West Va. Wesleyan   11:30 AM
  Spring Break Trip @ Clermont, Fla.
  Mercyhurst   Northwood   11:30 AM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Sleepy Hollow #4
  Saginaw Valley   Ill.-Springfield   1:00 PM
  Virginia Union   Wayne St. (Mich.)   1:30 PM
  @ Raleigh, N.C.
  Saginaw Valley   Ill.-Springfield   3:00 PM
  East Stroudsburg   Wayne St. (Mich.)   4:00 PM
  @ Raleigh, N.C.
Sun. 5 Ohio Dominican   Bellarmine   12:00 PM
  Clarion   Wayne St. (Mich.)   12:30 PM
  @ Raleigh, N.C.
  Ferris St.   Urbana   1:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ohio Dominican   Bellarmine   2:30 PM
  Ferris St.   Bentley   3:30 PM
  @ Clermont, Fla. (Legends Way 1)
  Ashland   Southern Ind.   6:00 PM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Georgian Court   Northwood   6:00 PM
  2017 PFX Spring Games @ Clermont, Fla. (Hancock Park)
  Northwood   Minn. St. Moorhead   8:30 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Hancock Park #2
  Southwest Minn. St.   Ashland   8:30 PM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
Mon. 6 Ashland   St. Joseph's (Ind.)   8:00 AM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Rockhurst   Ashland   10:30 AM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Northwood   Cedarville   10:30 AM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Legends Way #1
  Ferris St.   St. Joseph's (Ind.)   1:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Lewis   Northwood   1:00 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Legends Way #3
  West Va. Wesleyan   Findlay   2:00 PM
  Spring Break Trip @ Clermont, Fla.
  Saginaw Valley   Bellarmine   3:00 PM
  Ferris St.   Lewis   3:30 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Saginaw Valley   Bellarmine   5:00 PM
  Findlay   Wayne St. (Neb.)   6:00 PM
  @ Clermont, Fla.
Tue. 7 Ferris St.   Assumption   8:00 AM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ferris St.   Quincy   10:30 AM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ashland   Saint Leo   1:00 PM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Saint Leo   Findlay   3:30 PM
  @ Clermont, Fla.
  Minn. St. Moorhead   Northwood   3:30 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Hancock Park #1
  Findlay   Wilmington (Del.)   6:00 PM
  @ Clermont, Fla.
  Ashland   Winona St.   6:00 PM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Northwood   Notre Dame (Ohio)   6:00 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Hancock Park #3
Wed. 8 Findlay   St. Cloud St.   2:00 PM
  @ Clermont, Fla.
  Salem Int'l   Findlay   4:30 PM
  @ Clermont, Fla.
Thu. 9 Ashland   Cedarville   8:00 AM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ashland   Trevecca Nazarene   10:30 AM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Le Moyne   Ferris St.   3:30 PM
  @ Leesburg, Fla.
  Minn. Duluth   Hillsdale   6:00 PM
  Hancock Park 2 @ Clermont, Fla.
  Ferris St.   Holy Family   6:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Northwood   Minn. St. Mankato   6:00 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Hancock Park #3
  Minn. St. Mankato   Hillsdale   8:30 PM
  Hancock Park 2 @ Clermont, Fla.
  Minn. Duluth   Northwood   8:30 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Hancock Park #3
Fri. 10 Northwood   Winona St.   8:00 AM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Legends Way #1
  Ill.-Springfield   Northwood   10:30 AM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Legends Way #4
  Findlay   Bridgeport   1:00 PM
  @ Clermont, Fla.
  Hillsdale   Wilmington (Del.)   1:00 PM
  @ Clermont, Fla. - National Training Center
  Ferris St.   Rockhurst   1:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ashland   Truman   3:30 PM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Findlay   Nyack   3:30 PM
  @ Clermont, FL
  Tiffin   Gannon   5:00 PM
  @ Salem, Va.
  Truman   Hillsdale   6:00 PM
  Legends Way 1 @ Clermont, Fla.
  Caldwell   Ashland   6:00 PM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ferris St.   Pitt.-Johnstown   6:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Tiffin   Mercyhurst   7:00 PM
  @ Salem, Va.
Sat. 11 Assumption   Ashland   8:00 AM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  St. Cloud St.   Northwood   8:00 AM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Legends Way #1
  Ashland   Sioux Falls   10:30 AM
  Dot Richardson Spring Games @ Clermont, Fla.
  Drury   Findlay   10:30 AM
  @ Clermont, Fla.
  Tiffin   Millersville   12:00 PM
  @ Salem, Va.
  Wayne St. (Mich.)   Merrimack   1:00 PM
  @ Clermont, Fla.
  Northwood   Truman   1:00 PM
  PFX Spring Games @ Clermont, Fla. - Legends Way #5
  Ill.-Springfield   Findlay   3:30 PM
  @ Clermont, Fla.
  St. Ambrose   Hillsdale   3:30 PM
  Hancock Park 1 @ Clermont, Fla.
  Wayne St. (Mich.)   LIU Post   3:30 PM
  @ Clermont, Fla.
  Tiffin   Lock Haven   4:00 PM
  @ Salem, Va.
  Hillsdale   St. Francis (Ind.)   6:00 PM
  Hancock Park 5 @ Clermont, Fla.
Sun. 12 Concordia-St. Paul   Wayne St. (Mich.)   8:00 AM
  @ Clermont, Fla.
  Augustana (S.D.)   Wayne St. (Mich.)   10:30 AM
  @ Clermont, Fla.
  Tiffin   Shippensburg   11:00 AM
  @ Salem, Va.
  Kutztown   Ohio Dominican   1:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Seton Hill (Pa.)   Ohio Dominican   6:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
Mon. 13 Hillsdale   Aub.-Montgomery   8:00 AM
  Legends Way 2 @ Clermont, Fla.
  Ill.-Springfield   Ohio Dominican   10:30 AM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Bemidji St.   Ohio Dominican   1:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Ferris St.   Post   1:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Ferris St.   Ill.-Springfield   3:30 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, Fla.
  Drury   Wayne St. (Mich.)   3:30 PM
  @ Clermont, Fla.
  Wayne St. (Mich.)   Slippery Rock   6:00 PM
  @ Clermont, Fla.
Tue. 14 Charleston (W.V.)   Ohio Dominican   8:00 AM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Truman   Ohio Dominican   3:30 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
Wed. 15 Hillsdale   Ill.-Springfield   1:00 PM
  Legends Way 3 @ Clermont, Fla.
  Ashland   Urbana   3:00 PM
  Findlay   Cedarville   3:00 PM
  Findlay   Cedarville   5:00 PM
  Ashland   Urbana   5:00 PM
Thu. 16 Concordia-St. Paul   Hillsdale   8:00 AM
  Legends Way 4 @ Clermont, Fla.
  Viterbo   Hillsdale   10:30 AM
  Legends Way 3 @ Clermont, Fla.
  Wayne St. (Mich.)   Kutztown   1:00 PM
  @ Clermont, Fla.
  Saginaw Valley   Notre Dame (Ohio)   3:00 PM
  Ohio Dominican   Bridgeport   3:30 PM
  @ Clermont, Fla.-Legends Way 4
  Saginaw Valley   Notre Dame (Ohio)   5:00 PM
  West Chester   Ohio Dominican   6:00 PM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Southern Conn. St.   Wayne St. (Mich.)   6:00 PM
  @ Clermont, Fla.
Fri. 17 Edinboro   Ohio Dominican   8:00 AM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Wayne St. (Mich.)   Seton Hill (Pa.)   8:00 AM
  @ Clermont, Fla.
  Concordia-St. Paul   Ohio Dominican   10:30 AM
  NTC Spring Games @ Clermont, FL
  Clarion   Wayne St. (Mich.)   10:30 AM
  @ Clermont, Fla.
  Davenport   Findlay   2:00 PM
  Tiffin   West Liberty   3:00 PM
  Slippery Rock   Hillsdale   3:30 PM
  Legends Way 4 @ Clermont, Fla.
  Davenport   Findlay   4:00 PM
  Tiffin   West Liberty   5:00 PM
  Hillsdale   Bemidji St.   6:00 PM
  Legends Way 2 @ Clermont, Fla.
Sat. 18 Hillsdale   Dominican (N.Y.)   9:00 AM
  Hancock Park 2 @ Clermont, Fla.
  Bloomsburg   Wayne St. (Mich.)   9:00 AM
  @ Clermont, Fla.
  Concordia-St. Paul   Hillsdale   11:30 AM
  Hancock Park 4 @ Clermont, Fla.
  Wayne St. (Mich.)   Nova Southeastern   11:30 AM
  @ Clermont, Fla.
  Saginaw Valley   Ursuline   1:00 PM
  Tiffin   Ohio Valley   1:00 PM
  Madonna   Northwood   1:00 PM
  Saginaw Valley   Ursuline   3:00 PM
  Tiffin   Ohio Valley   3:00 PM
  Madonna   Northwood   3:00 PM
Tue. 21 Ursuline   Lake Erie   3:30 PM
  Northwood   Davenport   3:30 PM
  Lourdes   Findlay   4:00 PM
  Ursuline   Lake Erie   5:30 PM
  Northwood   Davenport   5:30 PM
  Lourdes   Findlay   6:00 PM
Wed. 22 Mercyhurst   Lake Erie   TBA
  Mercyhurst   Lake Erie   TBA
  Ohio Dominican   Indianapolis   2:00 PM
  Ohio Dominican   Indianapolis   4:00 PM
Thu. 23 Notre Dame (Ohio)   Ashland   3:30 PM
  Notre Dame (Ohio)   Ashland   5:30 PM
Sat. 25 Walsh   Saginaw Valley   12:00 PM
  Grand Valley St.   Ashland   12:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Tiffin   1:00 PM
  Ferris St.   Ohio Dominican   1:00 PM
  Findlay   Hillsdale   1:00 PM
  Lake Erie   Northwood   1:00 PM
  Grand Valley St.   Ashland   2:00 PM
  Walsh   Saginaw Valley   2:00 PM
  Findlay   Hillsdale   3:00 PM
  Ferris St.   Ohio Dominican   3:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Tiffin   3:00 PM
  Lake Erie   Northwood   3:00 PM
Sun. 26 Walsh   Northwood   12:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Findlay   12:00 PM
  Lake Erie   Saginaw Valley   12:00 PM
  Ferris St.   Ashland   12:00 PM
  Grand Valley St.   Ohio Dominican   12:00 PM
  Tiffin   Hillsdale   12:00 PM
  Grand Valley St.   Ohio Dominican   2:00 PM
  Ferris St.   Ashland   2:00 PM
  Walsh   Northwood   2:00 PM
  Lake Erie   Saginaw Valley   2:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Findlay   2:00 PM
  Tiffin   Hillsdale   2:00 PM
Tue. 28 Ohio Dominican   Wheeling Jesuit   3:00 PM
  Findlay   Siena Heights   3:30 PM
  Ohio Dominican   Wheeling Jesuit   5:00 PM
  Findlay   Siena Heights   5:30 PM
Wed. 29 Lake Erie   Gannon   TBA
  Lake Erie   Gannon   TBA
  Clarion   Tiffin   3:00 PM
  Ashland   Malone   3:30 PM
  Clarion   Tiffin   5:00 PM
  Ashland   Malone   5:30 PM
Fri. 31 Saginaw Valley   Urbana   3:00 PM
  Saginaw Valley   Urbana   5:00 PM
 
April
Sat. 1 Northwood   Ashland   12:00 PM
  Grand Valley St.   Hillsdale   1:00 PM
  Tiffin   Walsh   1:00 PM
  Saginaw Valley   Ohio Dominican   1:00 PM
  Ferris St.   Wayne St. (Mich.)   1:00 PM
  Lake Erie   Findlay   1:00 PM
  Northwood   Ashland   2:00 PM
  Ferris St.   Wayne St. (Mich.)   3:00 PM
  Tiffin   Walsh   3:00 PM
  Lake Erie   Findlay   3:00 PM
  Grand Valley St.   Hillsdale   3:00 PM
  Saginaw Valley   Ohio Dominican   3:00 PM
Sun. 2 Tiffin   Lake Erie   12:00 PM
  Northwood   Ohio Dominican   12:00 PM
  Friends of Jaclyn Day
  Walsh   Findlay   12:00 PM
  Saginaw Valley   Ashland   12:00 PM
  Grand Valley St.   Wayne St. (Mich.)   12:00 PM
  Ferris St.   Hillsdale   12:00 PM
  Walsh   Findlay   2:00 PM
  Tiffin   Lake Erie   2:00 PM
  Grand Valley St.   Wayne St. (Mich.)   2:00 PM
  Saginaw Valley   Ashland   2:00 PM
  Northwood   Ohio Dominican   2:00 PM
  Friends of Jaclyn Day
  Ferris St.   Hillsdale   2:00 PM
Mon. 3 Cedarville   Ohio Dominican   3:00 PM
  Saginaw Valley   Malone   3:00 PM
  Cedarville   Ohio Dominican   5:00 PM
  Saginaw Valley   Malone   5:00 PM
Tue. 4 Tiffin   Urbana   3:00 PM
  Tiffin   Urbana   5:00 PM
Wed. 5 Walsh   Charleston (W.V.)   3:00 PM
  Walsh   Charleston (W.V.)   5:00 PM
Sat. 8 Findlay   Grand Valley St.   TBA
  Findlay   Grand Valley St.   TBA
  Tiffin   Ferris St.   TBA
  Tiffin   Ferris St.   TBA
  Hillsdale   Northwood   1:00 PM
  Ashland   Lake Erie   1:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Saginaw Valley   1:00 PM
  Ohio Dominican   Walsh   1:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Saginaw Valley   3:00 PM
  Hillsdale   Northwood   3:00 PM
  Ashland   Lake Erie   3:00 PM
  Ohio Dominican   Walsh   3:00 PM
Sun. 9 Findlay   Ferris St.   TBA
  Findlay   Ferris St.   TBA
  Hillsdale   Saginaw Valley   12:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Northwood   12:00 PM
  Ohio Dominican   Lake Erie   12:00 PM
  Ashland   Walsh   12:00 PM
  Wayne St. (Mich.)   Northwood   2:00 PM
  Hillsdale   Saginaw Valley   2:00 PM
  Ohio Dominican   Lake Erie   2:00 PM
  Ashland   Walsh   2:00 PM
Tue. 11 Concordia (Mich.)   Saginaw Valley   3:00 PM
  Concordia (Mich.)   Saginaw Valley   5:00 PM
Wed. 12 Lake Erie   Malone   3:00 PM
  Walsh   Notre Dame (Ohio)   3:00 PM
  Walsh   Notre Dame (Ohio)   5:00 PM
  Lake Erie   Malone   5:00 PM
Thu. 13 Tiffin   Ohio Dominican   3:00 PM
  Tiffin   Ohio Dominican   5:00 PM
Fri. 14 Findlay   Ashland   1:00 PM
  Findlay   Ashland   3:00 PM
  Hillsdale   Lake Erie   3:00 PM